Hayko Cepkin Resmi Fan Sitesi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hayko Cepkin Resmi Fan Sitesi

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Hayko Cepkin Sevenler

3 posters
YazarMesaj
Admin
Admin
Admin

Hayko Cepkin Sevenler Empty
MesajKonu: Hayko Cepkin Sevenler   Hayko Cepkin Sevenler Icon_minitimePaz Nis. 13, 2008 2:57 pm

18 Eylül 2007 Salı
Merhaba Hayko Cepkin severler

Arkadaşlar merhaba, çoğunuz gibi bende (Ayşenur Özoğlu) Hayko Cepkin fırtınasına kapılanlardanım tamamiyle Hayko Cepkin için Blogspot üzerinden tasarlanan bu site amaç olarak Hayko Cepkin' den son haberleri bol alternatifli ve bağımsız olarak sizlere sunmayı addedmiştir. Diyeceksiniz ki ortalıkta Hayko Cepkin' e ait veya fan olarak bir dünya site kol gezerken senin neyine evet neyime bilmiyorum ama kendisini çok seviyorum sizinde öyle sevdiğinizi biliyorum. Kendisine ayrı bir sempati duyuyor ve dünyada benim düşüncelerime sahip biri daha varmış diyebiliyorum. Beni bu şerefe nail eden Sayın Hayko Cepkin' e sonsuz teşekkürlerimin kabulünü borç bilirim. Kendisiyle bir gün tanışmayı sabırsızlıkla bekliyorum. (Zaten herşey tanışmaya kaldı geri gelecektir!)
https://haykocuyuz314.yetkin-forum.com
hayKoLiqh

hayKoLiqh

MesajKonu: Geri: Hayko Cepkin Sevenler   Hayko Cepkin Sevenler Icon_minitimeSalı Ağus. 18, 2009 12:20 am

hayKoyLa TanıSmayı PhénDé Choq iStioRm hémDé Chooooqh I love you
http://haykocepkin.ler.biz
ÇİÇEK

ÇİÇEK

MesajKonu: Geri: Hayko Cepkin Sevenler   Hayko Cepkin Sevenler Icon_minitimeCuma Tem. 02, 2010 9:23 pm

OOOO Yalnız değilmişim aynen bende Very Happy

Hayko Cepkin Sevenler
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Hayko Cepkin Anadolu Turnesi