Hayko Cepkin Resmi Fan Sitesi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hayko Cepkin Resmi Fan Sitesi

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

HAYKOCULARA

2 posters
YazarMesaj
Fatih

HAYKOCULARA Empty
MesajKonu: HAYKOCULARA   HAYKOCULARA Icon_minitimeSalı Nis. 20, 2010 7:14 pm

tüm haykoculara slmlar siz bu müziği dilerken ne anlıyonuz size ne anlam veriyo sadece ses gürültüsü olsun dyemi dinliyonuz yada haykonun sitilini beyendiğinizdenmi_?sizi bilmem ama ben bu adamı diliyince dünyadan cıkyom...millet bu rock cıyla kim yaşamak istemez... son cıkan albümü kac kişi aldı yada ilk veya ikinci albümünü internetten indirmeyle iş bittimiyo... BU ADAM CILGIN farklı olduğunu biliyom bizde ona ayk uydurmaya calışıyoz dimi kimimiz SAKARYA dan kimimiz VAN dan kimimiz ALMANYA dan haykoyu dinliyoz ve tastik etmeye calışıyoz mesala ben arka saclarımı uzatıyom bayada uzadı yani gözümede kalem cekiyom tam göbeyimdede pirsink varben şimdi topmu oldum aslaa üstadın arkasındayız durmak yok tam gaz ileri unutmayın =FARKLI GÖRÜNSEKTE AYNI ŞEYLERİ ANLATIYOR VE YAŞIYORUZ=
no2007

HAYKOCULARA Empty
MesajKonu: Geri: HAYKOCULARA   HAYKOCULARA Icon_minitimeC.tesi Ağus. 14, 2010 10:59 pm

HAYKO ÇOK FARKLI BİRİ. MÜZİĞİNİ DİNLERKEN ÇOK FARKLI DUYGULAR UYANDIRIYOR BENDE.YILLARCA HAYALLERİ İÇİN SAVAŞ VERMİŞ VE ZORDA OLSA BAŞARMIŞ KİMSEDEN YARDIM ALMADAN, HİÇBİR MAGAZİN PROGRAMINA ÇIKMADAN, ONA BUNA LAF ATMADAN... BAŞKALARININ NE DEDİĞİNİN ÖNEMİ YOK ONUN İÇİN SADECE YAPMAK İSTEDİKLERİ VAR VE İSTER İNSANLAR BEĞENSİN İSTER BEĞENMESİN UMRUNDA DEĞİL. ONU FARKLI KILAN DA ZATEN BU ÖZELLİĞİ KİMSEYİ TAKMAMASI VE EMİN ADIMLARLA YOLUNA DEVAM ETMESİ

HAYKOCULARA
1 sayfadaki 1 sayfası